Piłkochwyt do p. ręcznej ZLG splot 3mm 350x220cm

Cena: 411,80 zł brutto brutto

Indeks: 104485200AA

Nowy produkt

Piłkochwyty do piłki ręcznej o grubości splotu 3mm, białe, czarne, zielone, niebieskie, czerwone, żółte
350x220cm
polipropylenowe, bezwęzlowe
ParaCzas dostawy ok 4dni.

Czas dostawy może zostać wydłużony.

Szyjemy siatki na miarę, czas dostawy jest uzależniony od dostępności surowców.

Więcej szczegółów

Stan magazynowy: 5 szt.

Więcej informacji

Siatki ochronne na sale gimnastyczne
 

Współczesne wymagania funkcjonalności i bezpieczeństwa stawiane przed halami sportowymi czynią z siatek ochronnych niezbędny element ich wyposażenia. 

Piłkochwyty na ściany szczytowe są istotnym elementem wyposażenia obiektu do gry w piłkę ręczną i piłkę nożną. Chronią one również ściany przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.
 
Siatki ochronne na okna zapewniają ćwiczącym niezbędny komfort 
i bezpieczeństwo. Siatki wykorzystuje się też w ochronie trybun i widowni, sufitów, elementów nagłośnienia i oświetlenia.
 
Ważnym zastosowaniem siatek są również kotary grodzące hale na sektory. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki szyte pod wymiar specjalnie wg Państwa zlecenia. Dodatkowo siatka może być wyposażona w obciążenie dolnej krawędzi oraz komplet akcesoriów do montażu.

Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania normy PN EN 748

TECNOLOGIA DEPORTIVA - NASZ PARTNER

Firma Tecnologia Deportiva od ponad 35 lat produkuje najwyższej jakości siatki sportowe, siatki ochronne oraz siatki budowlane. Jest jednym ze światowych liderów na tym rynku. Jej produkty dostępne są w całej Europie, oraz w takich krajach jak: Republika Południowej Afryki, Australia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Łącznie firma wysyła swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie

Siatki dostarczane przez firmę Tecnologia Deportiva używane były na wielu imprezach sportowych najwyższej klasy m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie oraz na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w 2010 roku w RPA i w Brazylii w 2014. Nasz Partner jest również partnerem technicznym wielu hiszpańskich federacji sportowych np. związku koszykówki, siatkówki, czy piłki ręcznej. Siatki produkowane przez firmę Tecnologia Deportiva możemy spotkać na najważniejszych sportowych arenach świata w tym na Santiago Bernabeu, Camp Nou, Old Trafford czy Stamford Bridge.

Wieloletnie doświadczenie Naszych Partnerów oraz ich wielka dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów niech będą dla Państwa zapewnieniem do skorzystania z naszych usług.

SZEROKA GAMA KOLORÓW

Oferujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki w kolorach: białym, czarnym, zielonym, żółtym, czerwonym i niebieskim, oraz siatki dwukolorowe. 

Biała1.jpg    Czerwona1.jpg          

RÓŻNE SPLOTY

Biało-niebieska1.jpg

Siatka 4mm niebiesko biała

Siatka 4mm heksagonalna czerwono biała

Siatka 3mm zielona

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Piłkochwyt do p. ręcznej  ZLG  splot 3mm 350x220cm

Piłkochwyt do p. ręcznej ZLG splot 3mm 350x220cm

Piłkochwyty do piłki ręcznej o grubości splotu 3mm, białe, czarne, zielone, niebieskie, czerwone, żółte
350x220cm
polipropylenowe, bezwęzlowe
ParaCzas dostawy ok 4dni.

Czas dostawy może zostać wydłużony.

Szyjemy siatki na miarę, czas dostawy jest uzależniony od dostępności surowców.