Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnie wpisy

Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia

Mamy możliwość współpracować  z Akademią Lekkoatletyczną , ktora organizuje świetnie zajęcia prowadzone przez Olimpijczyka Marcina Urbasia. Dzieci mogą uczestniczyć w treningach pod okiem światowej klasy zawodnika.

W kilku zdaniach o Akademii ze strony:

„Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia powstała we WRZEŚNIU 2016 roku z inicjatywy jej założyciela – Marcina Urbasia.

"Powstanie Akademii lekkoatletycznej dla dzieci w wieku szkoły podstawowej (6-14 lat) jest odpowiedzią na rosnący rynek rodziców niezainteresowanych innymi sportami,
a chcącymi rozwijać swoje dzieci wszechstronnie.
To również odpowiedź na rosnące zainteresowanie bieganiem, skokami i rzutami jako formą utrzymania sylwetki - teraz będzie można się wszystkiego nauczyć już od najmłodszych lat!
Dotychczas rodzice mieli spory kłopot ze znalezieniem zajęć lekkoatletycznych dla swoich pociech, ze względu na problemy logistyczne i praktycznie brak oferty rynkowej dla najmłodszych.
Akademia Urbasia jest zatem alternatywą, która przewraca do góry nogami pomysł na szkolenie dzieci w wieku wczesnoszkolnym, zapewniając rodzicom rozwiązanie!”

Zachęcamy dzieci do uczestnictwa w ogólnorozwojowych zajeciach.

Więcej info na stronie: http://www.akademiaurbasia.pl

Materiały zdjęciowe pochodza ze strony : http://www.akademiaurbasia.pl